• 1550 грн.

    за 1 кубометр для населення.

  • відходи тверді - 450 грн. хвойні - 350 грн. чурка - 650 грн.

    Дровяні відходи - чурка паливна

  • 1000 грн.

    за 1 кубометр з нижнього складу.

Виїзне засідання колегії Сумського ОУЛМГ пройшло на базі Лебединського лісгоспу
06.07.2021 07:36

Виїзне засідання колегії Сумського ОУЛМГ пройшло на базі Лебединського лісгоспу

Тактичні навчання з гасіння лісових пожеж, санітарний стан лісів та заходи боротьби з шкідниками, робота автотранспорту та презентація планів капіталовкладень – ці та інші питання представили лебединські лісівники на засідання виїзної колегії Сумського ОУЛМГ. Захід відбувся у середу, 30 червня, за участі керівного складу та директорського корпусу управління на чолі з начальником Віктором Чигринцем.

Розпочалася програма виїзду у Низівському лісництві Сумського лісгоспу. На одній з нових рекреацій – «урочищі Гори», або "Караван", так його знають місцеві мешканці. Знаходиться урочище у Низівському лісництві, поблизу села Шпилівка Сумського району (колишній Лебединський район).

«Цю територію ми розпочали облаштовувати ще у 2014 році: почистили й поглибили озерце, укріпили греблю, облаштували місточки і альтанки, прикрасили майданчик декоративними кущиками та деревцями. Тут є все для комфортного відпочинку. Єдине прохання до відпочиваючих: не залишати після себе сміття!», - зазначив директор Сумського лісгоспу Микола Сороколіт.


Далі за маршрутом – Лебединський лісгосп. І перший оглядовий об'єкт – базовий розсадник, що знаходиться у Бишкінському лісництві.

«Щорічний лісокультурний фонд Лебединського лісгоспу становить майже 130 га. До 2008 року для забезпечення потреб у садивному матеріалі на підприємстві функціонувало шість тимчасових розсадників. У зв'язку зі змінами природно-кліматичних умов, потребою отримання високоякісного садивного матеріалу, а також здешевлення витрат навирощування, вирішили вирощувати садивний матеріалу контрольованому середовищі. Базовий лісовий розсадник, який би забезпечив садивним матеріалом усі лісництва лісгоспу, заклали на початку 2008 року на площі 3.33 га», - прокоментував передумови та мету створення розсадника директор Лебединського лісгоспу Віталій Баранов.