• 1550 грн.

    за 1 кубометр для населення.

  • відходи тверді - 450 грн. хвойні - 350 грн. чурка - 650 грн.

    Дровяні відходи - чурка паливна

  • 1000 грн.

    за 1 кубометр з нижнього складу.

Акцыя в Хухрянському лісництві
12.10.2021 08:34

08 жовтня 2021 року в Державному підприємстві «Охтирське лісове господарство» в Хухрянському лісництві в кварталі 87 виділ 12 (1) на площі 0,9 га була розпочата Всеукраїнська Акція «Створюємо ліси разом».

В Всеукраїнської Акції приймали участь директор ДП «Охтирське лісове господарство» Римар Ю.В., головний лісничий Бугай О.О., заступник директора Колосок В.Г., інженер лісових культур Малишенко М.В., провідний мисливствознавець Максюта І.М., лісничий Хухрянського лісництва Гашута І.В., помічник лісничого Невдачин Ю,А., лісник Пелих Г.М., лісник Толкачев А.В., та працівники Хухрянського лісництва. До Акції також приєднались керівники міста та району, це мер міста Охтирка Кузьменко П.П. зі своїми заступниками та начальниками відділів в кількості п’яти чоловік, Охтирська районна рада на чолі з заступником голови ради в кількості шести чоловік, представники районної державної адміністрації  в кількості шести чоловік, представники Гетьманського Національного природного парку в кількості чотирьох чоловік.

Особливий вигляд мали учні шкільного лісництва Хухрянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на чолі з директором школи Бабич Ан. Ів. Всі учні були  одягнені у спеціальні зелені костюми та кашкети, придбані для проведення акції.

До акції також приєднався  голова Чернеччанської громади Бублик Р.Ю. зі своїми помічниками, активну участь у акції Лутищанський сільський староста Дяченко І.П. Всього в  акції прийняло участь 63 чоловіка.

На акції були присутні представники ЗМІ міста та району.

 

Зі вступним словом виступив і відкрив початок акції директор ДП «Охтирське ЛГ» Римар Ю.В., який розповів присутнім про проведення Всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом», що це президентська програма, що за три роки в Україні висадять 1 мільярд нових дерев, а за 10 років площа лісів в Україні збільшиться на один мільйон гектарів.

Як правильно садити молоді дерева, інженер лісових культур Малишенко Марина та помічник лісничого Хухрянського лісництва Невдачин Юрій розповіли та показали учасникам акції.

Акція пройшла в теплій дружній обстановці. Було висаджено понад 5000 саджанців сосни та дуба червоного.