Охорона новорічних ялинок
01.12.2021 14:01

Охорона новорічних ялинок

Свято наближається: як обрати новорічну ялинку | Новини Дивись.info

Аби запобігти  незаконним  порубам  хвойних  насаджень, з початком кампанії з продажу новорічних ялин та сосен в лісгоспах області активізували свою роботу рейдові бригади.

В  кожному  лісогосподарському підприємстві Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства створені  рейдові  бригади  по запобіганню  незаконних  порубів  хвойних  насаджень. До їх складу входять  працівники  державної  лісової  охорони,  представники Нацполіції  та  Держекоінспекції. Поряд з цим, у  кожному  районі області створені  патрульні  пости, які перевіряють  законність  придбання  та  перевезення  ялинок  на  автомобільних шляхах.

Шановні покупці, пам'ятайте, що підтвердженням законності заготівлі та реалізації новорічного деревця є пластикова бірка зі штрих-кодом. Кожна ялинка відзначається маркуванням пластиковою біркою, закріпленою спеціальним засобом кріплення бірки до стовбура ялинки. Реалізація новорічних ялинок не маркованих бірками заборонена!

Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства попереджає, що згідно  постанови  Кабінету Міністрів України  № 665  від  23.07.08 р. за кожну незаконно зрубану ялинку буде накладений штраф в  розмірі від 544 грн. 83 коп. і більше з відшкодуванням  заподіяної  шкоди  лісовому  господарству та адміністративний штраф від 510 грн.

ДП «Охтирське лісове господарство» реалізує новорічні красуні від 80 гривень.

Відповідальний за реалізацію: Малишенко Марина Володимирівна, телефон +380664301350

Шановні покупці, будьте обачні, подбайте щоб ніщо не затьмарило Вашого свята!

Оновлено 15.12.2021 10:11