Підсумки Акції «Створюємо ліси разом»
03.12.2021 15:42

Підсумки Акції «Створюємо ліси разом»

Акція «Створюємо ліси разом», яка проходила в Україні за ініціативи Держлісагентства в рамках програми Президента «Зелена країна» і тривала з 01 жовтня до 30 листопада 2021 року, закінчилась.

Отже, можна підвести підсумки.

Протягом акції Охтирський держлісгосп створив 28,3 га лісових культур. Було висаджено 104 тис. штук однорічних саджанців дуба черешчатого та червоного, сосни звичайної та модрини європейської.

У посадці лісу наряду з працівниками лісгоспу прийняли участь 389 чоловік. Це і представники місцевих органів влади, прикордонної служби, національної поліції, Гетьманського НПП, засобів масової інформації, місцеві жителі територіальних громад.

Окремо хочеться відзначити вклад учнів Хухрянської ЗОШ І-ІІІ ст. та студентів  ДНЗ «Охтирський центр професійно-технічної освіти», які вже не вперше беруть участь у таких заходах і вправно садять ліс.

Крім створення лісових культур дев`ятикласниками Солдатського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. була закладена липова алея у місцевому парку.

Сподіваємось, що ця масштабна екоініціатива, залишила у кожного з учасників свій слід. Це і вміння садіння лісу, розширення знань про ліси, їх важливість для існування життя на планеті, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.

 

Оновлено 03.12.2021 15:43